Spodnie snowboardowe Roxy: Backyards, Nadia, Wood Run, Bonk, Cab, Cabin

Spodnie snb Roxy

Dobre spodnie to podstawa wie o tym każdy kto zetknął się ze snowboardem. Początkujący i zaczynający przygodę ze snowboardem szybko docenią walory dobrych spodni o dobrych parametrach, a to za sprawą częstego kontaktu ze śniegiem. Zaawansowani riderzy nie mają już tak częstego kontaktu ze śniegiem ale za to docenią takie elementy jak dobra wentylacja, oddychalność i jakość materiału. Przy wyborze spodni snowboardowych warto również zwrócić uwagę na takie elementy jak fartuchy przeciwśniegowe w nogawakach, rozsuwane u dołu nogawki, możliwość połączenia spodni z kurtką, pojemne kieszenie, ocieplenie na udach i pośladkach. Więcej o spodniach przeczytacie poniżej.
Roxy logoRoxy to najbardziej rozpoznawalna damska marka snowboardowa, któa należy do tego samego włąściciela co Quiksilver. Nie trudno zauważyć że logo Roxy to odwrócone logo Quiksilver. W ofercie Roxy dziewczyny mmogą znaleźć deski, wiązania, gogle, kaski i wysokiej klasy odzież snowboardową. Twarzą marki Roxy jest jedna z najlepszych riderek czyli Torah Bright!

Spodnie roxy  backyard girl  2017 rÓŻowy
Spodnie roxy backyard girl 2017 rÓŻowy Stylowe i wygodne damskie spodnie na narty i snowboard. Spodnie zostały wykonane z wysokiej jakości materiału o bardzo dobrych parametrach. Pełny opis ...
220 PLN
Spodnie roxy  backyard girl  2017 rÓŻowy
Spodnie roxy backyard girl 2017 rÓŻowy Stylowe i wygodne damskie spodnie na narty i snowboard. Spodnie zostały wykonane z wysokiej jakości materiału o bardzo dobrych parametrach. Pełny opis ...
220 PLN
Spodnie roxy  bonk pt  koralowy
Spodnie roxy bonk pt koralowy Stylowe i wygodne damskie spodnie na narty i snowboard. Spodnie zostały wykonane z wysokiej jakości materiału o bardzo dobrych parametrach. Pełny opis ...
229 PLN
Spodnie roxy  woodrun  2017 czarny|ŻÓŁty
Spodnie roxy woodrun 2017 czarny|ŻÓŁty Stylowe i wygodne damskie spodnie na narty i snowboard. Spodnie zostały wykonane z wysokiej jakości materiału o bardzo dobrych parametrach. Pełny opis ...
430 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

rekawicesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat ręakwic. Dowiedz się jakie rozróżniamy rękawice, z czego są szyte rękawice, na co zwrócićuwagę przy wyborze rękawic. W serwisie znajdziesz też oferty czołowych producentów rękawic.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.