Spodnie snowboardowe Volcom: 50s work, Carbon, Ventral, Barrel, Gladstone, Snow Chino

Spodnie snb Volcom

Dobre spodnie to podstawa wie o tym każdy kto zetknął się ze snowboardem. Początkujący i zaczynający przygodę ze snowboardem szybko docenią walory dobrych spodni o dobrych parametrach, a to za sprawą częstego kontaktu ze śniegiem. Zaawansowani riderzy nie mają już tak częstego kontaktu ze śniegiem ale za to docenią takie elementy jak dobra wentylacja, oddychalność i jakość materiału. Przy wyborze spodni snowboardowych warto również zwrócić uwagę na takie elementy jak fartuchy przeciwśniegowe w nogawakach, rozsuwane u dołu nogawki, możliwość połączenia spodni z kurtką, pojemne kieszenie, ocieplenie na udach i pośladkach. Więcej o spodniach przeczytacie poniżej.
Volcom logoVolcom to amerykańska marka oferująca odzież skate, buty, rękawice, kurtki i spodnie snowboardowe. Produkt Volcom mają charakterystyczny styl który może siepodobać albo nie ale masz pewność że będziesz się wyróżniał. Jeśli chodzi o spodnie snowboardowe to Volcom stosuje wysokiej jakości materiały, ciekawe i różnorodne kroje i modne kolory.

Spodnie volcom  pinto pant mulberry  2017 bordowy
Spodnie volcom pinto pant mulberry 2017 bordowyWysokiej jakości spodnie snowboardowe wykonane z materiału o dużej nieprzemalkalności i oddychalności. Pełny opis ...
340 PLN
Spodnie volcom  species stretch pant teal  2017 niebieski
Spodnie volcom species stretch pant teal 2017 niebieskiWysokiej jakości spodnie snowboardowe wykonane z materiału o dużej nieprzemalkalności i oddychalności. Pełny opis ...
465 PLN
Spodnie volcom  species stretch pant  2018 fioletowy
Spodnie volcom species stretch pant 2018 fioletowyWysokiej jakości spodnie snowboardowe wykonane z materiału o dużej nieprzemalkalności i oddychalności. Pełny opis ...
759 PLN
Spodnie volcom link ins pant  wielokolorowy
Spodnie volcom link ins pant wielokolorowyWysokiej jakości spodnie snowboardowe wykonane z materiału o dużej nieprzemalkalności i oddychalności. Pełny opis ...
399 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

butysnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat butów snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy butów, jak dobieramy buty i na co zwrócić uwagę przy zakupie. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

rekawicesnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat ręakwic. Dowiedz się jakie rozróżniamy rękawice, z czego są szyte rękawice, na co zwrócićuwagę przy wyborze rękawic. W serwisie znajdziesz też oferty czołowych producentów rękawic.

wiazaniasnowboardowe.info - wszystko na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz sięjakie rozróżniamy typy wiązań, na co zwrócić uwagę przy wyborze wiązań, czym powinny się charakteryzować dobre wiązania. W serwisie sprawdzisz też oferty czołowych producentów wiązań.

kaskisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kasków snowboardowych. Dowiedz się jakie rozróżniamy rodzaje kasków, na co zwrócić uwagę przy wyborze kasku, jak prawidłowo dobrać kask. Sprawdź i porównaj oferty kasków czołowych producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.